TOKARZ, FREZER

Regiony:Polska

Miejsce Pracy: Kędzierzyn – Koźle

Obowiązki:

  • Samodzielna obsługa maszyn zgodnie z założeniami
  • Kontrola i przestrzeganie ustalonych (zadanych) czasów produkcji, dokumentacji technologicznej
  • Regularna konserwacja i naprawa urządzeń produkcyjnych, narzędzi i środków pomocniczych
  • Rozwiązywanie problemów jakościowych w grupie
  • Pomiary części według planu kontroli
  • Współdziałanie przy wykonywaniu planów nastawczych przy częściach nowych

Oczekujemy:

  • Umiejętność posługiwania się rysunkiem oraz dokumentacją techniczną
  • Doświadczenie zawodowe w ustawianiu i obsłudze frezarek / tokarek
  • Kandydat musi posiadać wiedzę na temat sposobu obróbki, znajomość parametrów, doboru oprzyrządowania i narzędzi
  • Umiejętność posługiwania się przyrządami pomiarowymi
  • Dobra organizacja pracy własnej oraz umiejętność pracy w zespole
  • Dyspozycyjność do pracy zmianowej
  • Doświadczenie w obróbce metali
  • Elastyczność oraz umiejętność pracy w zespole

Gwarantujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w firmie rodzinnej (umowa o pracę)
  • Nadgodziny 50, 100%
  • Możliwości rozwoju
  • Pakiet szkoleń
  • Pracę w międzynarodowym środowisku
  • Prywatka opieka medyczna, multi-sport
  • Wynagrodzenie 19-26 zł brutto/godzinę + premia